Zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje?

Cenię Twój czas, dlatego poniżej znajdziesz szacowane koszty poszczególnych usług. Pamiętaj  jednak, że cennik ma charakter orientacyjny. Ostateczną propozycję przedstawię Ci po poznaniu szczegółów zlecenia.

Pracownia Treści to nie fabryka – tutaj nie ma hurtowej produkcji, a więc i hurtowej ceny. Każdy tekst jest inny. Dopasowany właśnie do Ciebie i Twoich potrzeb.

Opracuję dla Ciebie treści, dzięki którym:

  • dasz się zauważyć w sieci
  • zwiększysz liczbę zapytań o ofertę
  • zbudujesz wizerunek eksperta
  • poprawisz swoją wiarygodność
  • przekonasz klienta, żeby wybrał właśnie Ciebie
ARTYKUŁY
PRAWNICZE
od 80zł/1000 zzs*
TEKSTY NA 
STRONY WWW
od 1500 zł za one pager + indywidualna wycena kolejnych podstron
AUDYT
TREŚCI
od 400 zł za całość
KOMPLEKSOWA
OBSŁUGA
BLOGA
od 1500 zł za miesiąc
TREŚCI NA 
LANDING
PAGE
od 1000 zł
*zzs = znaki ze spacjami

Masz wątpliwości? Zobacz, co
mówią o mnie klienci!

Pracownia Treści Opinie

Powierzyliśmy Asi naprawdę duży projekt. Chodziło o przeredagowanie wszystkich tekstów w dużym serwisie oraz stworzenie od nowa innej strony. Jej zaangażowanie, doświadczenie oraz jakość wytworów jej pracy zasługują na ocenę celującą. Świetnie wywiązała się z postawionych przed nią zadań […], była zorganizowana, systematyczna i terminowa. Polecam każdemu z wyjątkiem mojej konkurencji ;)

Kancelaria odszkodowawcza Solace

Joanna przez kilka lat stanowiła trzon naszej redakcji i bardzo ubolewam, że postanowiła rozpocząć karierę na własną rękę. Świetna autorka, bardzo profesjonalne przygotowanie do tekstu, dobre pióro. Już Państwu zazdroszczę możliwości dalszej współpracy z nią.

Jakub Kralka

Z Asią współpracuję już od kilku lat. Tworzy profesjonalne redakcyjne artykuły dla naszej agencji – głównie dla branży marketingowej, e-commerce, finansowej. Jest bardzo samodzielna w swojej pracy – sama proponuje ciekawe tematy, pilnuje ustalonych terminów. Z tyłu głowy zawsze też ma kwestie seowe. Zajmuje się doborem słów kluczowych, nagłówków, grafiki i wszystkimi kwestiami technicznymi związanymi z dodawaniem tekstów do WordPressa.

Małgorzata Litorowicz In Hot Water Company

Chcesz, bym w pracowni stworzyła coś dla Ciebie? Skontaktuj się ze mną!